Vallavolikogu koosseis

Volikogu esimees Arvo Maling
Telefon 528 4740
e-post: arvo.maling@gmail.com

Volikogu aseesimees Villu Võsa
Telefon 520 0439
e-post: villu@abja.ee

Volikogu liige Telefon E-post Valimisnimekiri
Eveli Allik 5199 5094 eveli.allik@gmail.com Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Kerti Einstein 5678 1171 kertieinstein@gmail.com Valimisliit ühtsed mulgid
Imre Jugomäe 5597 2631 imre.jugomae@gmail.com Eesti Keskerakond
Anne Ladva 522 9205 a53@hot.ee Eesti Keskerakond
Leo Liiber 5191 1930 leo.liiber@mail.ee Valimisliit ühtsed mulgid
Arne Lohu 504 9247 arnelohu@gmail.com Eesti Keskerakond
Ene Maaten 5698 0787 ene@halliste.ee Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Arvo Maling 528 4740 arvo.maling@gmail.com Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
ܜrjo Mälksoo 436 1012 yrjom48@gmail.com Eesti Keskerakond
Reet Paju 5360 3905 reet.paju.001@mail.ee Eesti Keskerakond
Jüri Patune 5664 0001 veskimaepm@gmail.com Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
 Eneli Põder  5565 1429  unditare@gmail.com Eesti Reformierakond
Andres Rõigas 5342 0346 andres.roigas@ut.ee Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Mari Saarela 521 0315 mari@abja.ee Eesti Keskerakond
Tarmo Simson 504 4775 tarmo.simson@elektrilevi.ee Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Ervin Tamberg 5805 2900 ervin.tamberg@moisakyla.ee Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Raimond Tammoja 504 3394 autosalong@gmail.com Valimisliit ühtsed mulgid
Rein Tarkus 511 0314 rein.tarkus@gmail.com Eesti Keskerakond
Taimo Tugi 5330 7192 taimotugi@gmail.com Eesti Reformierakond
Siret Vene 5622 6167 siretvene@gmail.com Eesti Reformierakond
Villu Võsa 520 0439 villu@abja.ee Eesti Keskerakond